Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140340 застосування до авто :
-Renault:Messenger
-Volkswagen:LT I
Аналоги запчастини:1186044/1265504/1902127/2165044/4785610/47856109/4785612/6644839/075129620A/9974135/0003563365/0003563565/0004207090/0004309015/5010140505/7701019017/RENAULTTRUCKS:0003563365/0003563565/0004207090/0004309015/5010140505/7701019017/MERCEDES-BENZ:0010944604/0020946004/A0010944604/A0020946004/FAUN:0746383/4134368/STEYR:161100190028/61200190027/61100190028/LIEBHERR:1753731/510618208/5106182/7361347/DEUTZ-FAHR:1902127/2165044/MWM:605412970032/606901670113/DAF:695633/JOHNDEERE:AZ20626/AZ20623
A140340 застосування до авто :
-Renault:Messenger
-Volkswagen:LT I
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140340 |
| Довжина [мм] | 165 |
| Ширина (мм) | 85 |
| Висота [мм] | 353 |
| EAN | 5901225704382 |
Аналоги запчастини:1186044/1265504/1902127/2165044/4785610/47856109/4785612/6644839/075129620A/9974135/0003563365/0003563565/0004207090/0004309015/5010140505/7701019017/RENAULTTRUCKS:0003563365/0003563565/0004207090/0004309015/5010140505/7701019017/MERCEDES-BENZ:0010944604/0020946004/A0010944604/A0020946004/FAUN:0746383/4134368/STEYR:161100190028/61200190027/61100190028/LIEBHERR:1753731/510618208/5106182/7361347/DEUTZ-FAHR:1902127/2165044/MWM:605412970032/606901670113/DAF:695633/JOHNDEERE:AZ20626/AZ20623
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A140340 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 165 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Высота | 353 мм |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

