-25%

Фільтр повiтряний Mitsubishi Pajero 2.5 TD, 2.8TD 90-
522 ₴
391,50 ₴
- Готово к отправке
- Код: A140343
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140343 застосування до авто :
-Mitsubishi:L200 III,(K6/K7),Pajero II,Pajero III,PajeroSport I
Аналоги запчастини:XR323949/MD620563/MR239466/MR323949/MZ311786
A140343 застосування до авто :
-Mitsubishi:L200 III,(K6/K7),Pajero II,Pajero III,PajeroSport I
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140343 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 153 |
| Внутрішній діаметр | 86 |
| Внутрішній діаметр 1(мм) | 14 |
| Діаметр 3 (мм) | 188 |
| Висота [мм] | 198 |
| EAN | 5901225704405 |
Аналоги запчастини:XR323949/MD620563/MR239466/MR323949/MZ311786
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A140343 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Высота | 198 мм |
| Внутренний диаметр | 86 мм |
| Внешний диаметр | 153 мм |
| Совместимость с моделью | L200, Pajero, Pajero Sport |
Информация для заказа
- Цена: 391,50 ₴
