Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140488 застосування до авто :
-Chrysler:Sebring II,(JR),Sebring III,(JS),Voyager IV,Voyager V
Аналоги запчастини:04809782AA/04861480AA/4861480AA/FIAT/LANCIA:K04809782AA/K04861480AA
A140488 застосування до авто :
-Chrysler:Sebring II,(JR),Sebring III,(JS),Voyager IV,Voyager V
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140488 |
| Довжина [мм] | 238 |
| Ширина (мм) | 2161 |
| Висота [мм] | 40 |
| EAN | 5901225704863 |
Аналоги запчастини:04809782AA/04861480AA/4861480AA/FIAT/LANCIA:K04809782AA/K04861480AA
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A140488 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 238 мм |
| Ширина | 216 мм |
| Высота | 41 мм |
| Совместимость с маркой | Volkswagen, Dodge, Lancia, Chrysler |
| Совместимость с моделью | Voyager MPV, Grand Caravan, Avenger, Routan, Caravan, Flavia, Voyager, Sebring, Grand Voyager |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

