Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140455 застосування до авто :
-Volkswagen:Golf V,GolfPLUS,Polo IV,Touran I
Аналоги запчастини:03C129620/03C129620G
A140455 застосування до авто :
-Volkswagen:Golf V,GolfPLUS,Polo IV,Touran I
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140455 |
| Довжина [мм] | 300 |
| Ширина (мм) | 154 |
| Висота [мм] | 42 |
| EAN | 5901225704757 |
Аналоги запчастини:03C129620/03C129620G
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A140455 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 154 мм |
| Высота | 42 мм |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Touran, Golf, Polo |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

