Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140728 застосування до авто :
-Audi:A3(8P1,8PA,8P7)
-Skoda:Octavia(A5)
-Volkswagen:Eos,Golf V,GolfPLUS,Jetta,PassatB6(3C2,3C5),Touran I
Аналоги запчастини:03C129620B
A140728 застосування до авто :
-Audi:A3(8P1,8PA,8P7)
-Skoda:Octavia(A5)
-Volkswagen:Eos,Golf V,GolfPLUS,Jetta,PassatB6(3C2,3C5),Touran I
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140728 |
| Довжина [мм] | 300 |
| Ширина (мм) | 155 |
| Висота [мм] | 42 |
| EAN | 5901225705679 |
Аналоги запчастини:03C129620B
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A140728 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Высота | 42 мм |
| Совместимость с маркой | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Совместимость с моделью | Jetta, Touran, Octavia, A3, Passat, Golf, Eos |
Информация для заказа
- Цена: 306 ₴

