-25%

Фільтр повітряний Fiat Scudo 1.6JTD 01/07- Citroen C5 1.6HDI 10/04- Peugeot 407 1.6HDI 03/04-
306 ₴
229,50 ₴
- В наявності
- Код: A140719
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140719 застосування до авто :
-Citroën:C5 II,C5 III,Jumpy II
-Fiat:Scudo,(272,270)
-MINI:Clubman I,(R55),Cooper II,(R56)
-Peugeot:407,Expert II
Аналоги запчастини:13717806046/1444ER/1444ET/9651883380/1444EQ/CITROEN/PEUGEOT:1444TK
A140719 застосування до авто :
-Citroën:C5 II,C5 III,Jumpy II
-Fiat:Scudo,(272,270)
-MINI:Clubman I,(R55),Cooper II,(R56)
-Peugeot:407,Expert II
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140719 |
| Довжина [мм] | 253 |
| Ширина (мм) | 134.5 |
| Висота [мм] | 58 |
| EAN | 5901225705600 |
Аналоги запчастини:13717806046/1444ER/1444ET/9651883380/1444EQ/CITROEN/PEUGEOT:1444TK
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140719 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 253 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Mini, Fiat |
| Сумісність з моделлю | 407, Expert, Jumpy, Scudo, C5, Clubman |
Інформація для замовлення
- Ціна: 229,50 ₴
