Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140739 застосування до авто :
-Lexus:IS II
-Toyota:Avensis II
Аналоги запчастини:178010R010
A140739 застосування до авто :
-Lexus:IS II
-Toyota:Avensis II
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140739 |
| Довжина [мм] | 305 |
| Ширина (мм) | 145 |
| Висота [мм] | 87 |
| EAN | 5901225705747 |
Аналоги запчастини:178010R010
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A140739 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 305 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Высота | 87 мм |
| Совместимость с маркой | Toyota |
| Совместимость с моделью | Avensis |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

