-25%

Фільтр повітряний Fiat/PSA 1.3HDI/1.3D/1.3MJTD
414 ₴
310,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A140892
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140892 застосування до авто :
-AlfaRomeo:MiTo(955)
-Chrysler:Ypsilon
-Citroën:Nemo
-Fiat:500,(312) II,500C(312),500L,Doblo II,(152,263),Fiorino(225),GrandePunto,(199),Panda,(169) II,Panda,(312) III,PuntoEvo(199),Punto,(199),Qubo(225),Tipo(356,357)
-Ford:KA
-Opel:Combo(D)
-Peugeot:Bipper
Аналоги запчастини:1606498480/1444XK/1609851280/51901760/51920958/51873070/51897086/51837082/51817708/51925027/1745700/834736/95513380
A140892 застосування до авто :
-AlfaRomeo:MiTo(955)
-Chrysler:Ypsilon
-Citroën:Nemo
-Fiat:500,(312) II,500C(312),500L,Doblo II,(152,263),Fiorino(225),GrandePunto,(199),Panda,(169) II,Panda,(312) III,PuntoEvo(199),Punto,(199),Qubo(225),Tipo(356,357)
-Ford:KA
-Opel:Combo(D)
-Peugeot:Bipper
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140892 |
| Довжина [мм] | 357 |
| Ширина (мм) | 131 |
| Висота [мм] | 52 |
| EAN | 5901225741011 |
Аналоги запчастини:1606498480/1444XK/1609851280/51901760/51920958/51873070/51897086/51837082/51817708/51925027/1745700/834736/95513380
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140892 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 357 мм |
| Ширина | 131 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Alfa Romeo, Peugeot, Opel, Lancia, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Ypsilon, 500l, Punto, 500 C, Tipo, Grande Punto, 500, Combo, MiTo, Fiorino, Nemo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310,50 ₴
