Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140890 застосування до авто :
-Audi:A1(8X1,8XF),A1(8XA,8XK),A3(8V1,8VA,8VS,8V7),Q2,Q3(8U)
-Seat:Alhambra II,Ateca,Ibiza V,Leon III,Toledo IV
-Skoda:Fabia III,Kodiaq,Octavia(A7),Rapid,Superb III,Yeti
-Volkswagen:Beetle(5C1,5C7),CC(358),Caddy IV,Golf VI,Golf VII,GolfSportsvan,Jetta,PassatB8(3G2,3G5),PassatB8ALLTRACK,Polo V,Scirocco(137,138),Sharan II,Tiguan I,Tiguan II,Tiguan II,USA,Touran III
Аналоги запчастини:04E129620
A140890 застосування до авто :
-Audi:A1(8X1,8XF),A1(8XA,8XK),A3(8V1,8VA,8VS,8V7),Q2,Q3(8U)
-Seat:Alhambra II,Ateca,Ibiza V,Leon III,Toledo IV
-Skoda:Fabia III,Kodiaq,Octavia(A7),Rapid,Superb III,Yeti
-Volkswagen:Beetle(5C1,5C7),CC(358),Caddy IV,Golf VI,Golf VII,GolfSportsvan,Jetta,PassatB8(3G2,3G5),PassatB8ALLTRACK,Polo V,Scirocco(137,138),Sharan II,Tiguan I,Tiguan II,Tiguan II,USA,Touran III
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140890 |
| Довжина [мм] | 269 |
| Ширина (мм) | 191 |
| Висота [мм] | 24 |
| EAN | 5901225740991 |
Аналоги запчастини:04E129620
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A140890 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 269 мм |
| Ширина | 191 мм |
| Высота | 24 мм |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Совместимость с моделью | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Tiguan, Toledo, Rapid, A1, Touran, A3, Golf, Q3, Alhambra, Formentor, Scirocco, Ibiza |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

