Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140940 застосування до авто :
-Hyundai:Grandeur(TG),Sonata V,(NF)
MOBIS:281133K200
A140940 застосування до авто :
-Hyundai:Grandeur(TG),Sonata V,(NF)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140940 |
| Довжина [мм] | 238 |
| Ширина (мм) | 227 |
| Висота [мм] | 58 |
| EAN | 5901225741431 |
MOBIS:281133K200
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A140940 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 238 мм |
| Ширина | 227 мм |
| Высота | 58 мм |
| Совместимость с маркой | Hyundai |
| Совместимость с моделью | Grandeur, Sonata |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

