Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141002 застосування до авто :
-Dodge:Caliber
-Jeep:Compass I,Patriot
Аналоги запчастини:04891694AA
A141002 застосування до авто :
-Dodge:Caliber
-Jeep:Compass I,Patriot
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141002 |
| Довжина [мм] | 325 |
| Ширина (мм) | 169 |
| Висота [мм] | 32 |
| EAN | 5901225741936 |
Аналоги запчастини:04891694AA
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A141002 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 325 мм |
| Ширина | 169 мм |
| Высота | 32 мм |
| Совместимость с маркой | Jeep, Dodge |
| Совместимость с моделью | Caliber, Patriot |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

