Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141243 застосування до авто :
-Audi:A4AllroadB8,A4B8,A5,Q5(8R)
Аналоги запчастини:8K0133843/VAG:8K0133843D
A141243 застосування до авто :
-Audi:A4AllroadB8,A4B8,A5,Q5(8R)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141243 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 160 |
| Внутрішній діаметр | 85 |
| Діаметр 3 (мм) | 188.25 |
| Висота [мм] | 167.5 |
| EAN | 5901225743800 |
Аналоги запчастини:8K0133843/VAG:8K0133843D
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A141243 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Высота | 168 мм |
| Внутренний диаметр | 85 мм |
| Внешний диаметр | 160 мм |
| Совместимость с маркой | Audi |
| Совместимость с моделью | Q5, A4, A5 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

