Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141019 застосування до авто :
-Citroën:C4 I,C4 II,C4GrandPicasso I,C4GrandPicasso II,C4Picasso I,C4Picasso II,C5 III,DS3,DS4,DS5
-MINI:Clubman I,(R55),Cooper II,(R56),CooperCabrio II,(R57),CooperCoupe(R58),CooperRoadster(R59),Countryman(R60),Paceman(R61)
-Peugeot:207,208,3008 I,3008 II,308(T7),308(T9),5008 I,508 I,RCZ
Аналоги запчастини:13717568728/1444TT
A141019 застосування до авто :
-Citroën:C4 I,C4 II,C4GrandPicasso I,C4GrandPicasso II,C4Picasso I,C4Picasso II,C5 III,DS3,DS4,DS5
-MINI:Clubman I,(R55),Cooper II,(R56),CooperCabrio II,(R57),CooperCoupe(R58),CooperRoadster(R59),Countryman(R60),Paceman(R61)
-Peugeot:207,208,3008 I,3008 II,308(T7),308(T9),5008 I,508 I,RCZ
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141019 |
| Довжина [мм] | 362 |
| Ширина (мм) | 146 |
| Висота [мм] | 40 |
| EAN | 5901225742032 |
Аналоги запчастини:13717568728/1444TT
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A141019 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 362 мм |
| Ширина | 146 мм |
| Высота | 40 мм |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot, Mini, Opel |
| Совместимость с моделью | DS3, DS5, 3008, C5 Aircross, 308, 207, 208, DS4, Grandland / Grandland X, RCZ, 5008, Clubman, C4, C5, 508 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

