Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141061 застосування до авто :
-Citroën:C4 I,C4GrandPicasso I,C4Picasso I
-MINI:Clubman I,(R55),Cooper II,(R56),CooperCabrio II,(R57)
-Peugeot:207,3008 I,308(T7)
Аналоги запчастини:1444QR/13717534845/BMW:13717534845/CITROEN/PEUGEOT:1444QS/1444RY/9664191180/1444RX
A141061 застосування до авто :
-Citroën:C4 I,C4GrandPicasso I,C4Picasso I
-MINI:Clubman I,(R55),Cooper II,(R56),CooperCabrio II,(R57)
-Peugeot:207,3008 I,308(T7)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141061 |
| Довжина [мм] | 365 |
| Ширина (мм) | 146 |
| Висота [мм] | 41 |
| EAN | 5901225723567 |
Аналоги запчастини:1444QR/13717534845/BMW:13717534845/CITROEN/PEUGEOT:1444QS/1444RY/9664191180/1444RX
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A141061 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 365 мм |
| Ширина | 146 мм |
| Высота | 41 мм |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot, Mini |
| Совместимость с моделью | 3008, 308, 207, C4, Clubman |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

