Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141383 застосування до авто :
-Dacia:Logan(L8),Logan(LS),LoganMCV II,Sandero(B8),Sandero(BS)
-Nissan:Kubistar(X76,X80)
-Renault:Clio II,Clio III,Clio IV,Kangoo I,Logan II,(L8),Modus,Thalia(LB),Thalia(LU),Twingo I,(C0,S0),Twingo II,(CN,GN)
Аналоги запчастини:8200275382/7701064439/7701059409/165461599R/NISSAN:1654600Q0B/1654600Q2H/1654600QAN
A141383 застосування до авто :
-Dacia:Logan(L8),Logan(LS),LoganMCV II,Sandero(B8),Sandero(BS)
-Nissan:Kubistar(X76,X80)
-Renault:Clio II,Clio III,Clio IV,Kangoo I,Logan II,(L8),Modus,Thalia(LB),Thalia(LU),Twingo I,(C0,S0),Twingo II,(CN,GN)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141383 |
| Довжина [мм] | 361 |
| Ширина (мм) | 81 |
| Висота [мм] | 59 |
| EAN | 5901225725448 |
Аналоги запчастини:8200275382/7701064439/7701059409/165461599R/NISSAN:1654600Q0B/1654600Q2H/1654600QAN
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A141383 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 361 мм |
| Ширина | 81 мм |
| Высота | 59 мм |
| Совместимость с маркой | Dacia, Nissan, Renault |
| Совместимость с моделью | Logan/Stepway, Sandero, Kangoo, Clio, Logan, Kubistar |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

