Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141668 застосування до авто :
-Renault:Laguna III,Latitude
Аналоги запчастини:8200792659/RENAULT:8200602361
A141668 застосування до авто :
-Renault:Laguna III,Latitude
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141668 |
| Довжина [мм] | 247 |
| Ширина (мм) | 197 |
| Висота [мм] | 58 |
| EAN | 5901225765697 |
Аналоги запчастини:8200792659/RENAULT:8200602361
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A141668 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 247 мм |
| Ширина | 197 мм |
| Высота | 58 мм |
| Совместимость с маркой | Renault |
| Совместимость с моделью | Laguna |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

