Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141723 застосування до авто :
-Chevrolet:Spark(M300)
Аналоги запчастини:96827723/GM:42390126
A141723 застосування до авто :
-Chevrolet:Spark(M300)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141723 |
| Довжина [мм] | 360 |
| Ширина (мм) | 156 |
| Висота [мм] | 33 |
| EAN | 5901225796615 |
Аналоги запчастини:96827723/GM:42390126
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A141723 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 360 мм |
| Ширина | 156 мм |
| Высота | 33 мм |
| Совместимость с маркой | Chevrolet |
| Совместимость с моделью | Spark |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

