-25%

Фільтр повітряний Suzuki SX4 2.0/2.0D 09-
342 ₴
256,50 ₴
- В наличии 2 ед.
- Код: A141497
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
SUZUKI:1378080J00
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141497 |
| Довжина [мм] | 283 |
| Ширина (мм) | 136 |
| Висота [мм] | 43 |
SUZUKI:1378080J00
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A141497 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 283 мм |
| Ширина | 136 мм |
| Высота | 43 мм |
Информация для заказа
- Цена: 256,50 ₴
