-25%

Фільтр повітряний (з додат.фільтром) Audi A3/Seat Leon/Skoda Octavia/VW Golf VI, VII 1.4-2.0D 12-
522 ₴
391,50 ₴
- Готово к отправке
- Код: A141782
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141782 застосування до авто :
-Audi:A3(8V1,8VA,8VS,8V7),Q2,TT
-Seat:Ateca,Leon III
-Skoda:Karoq,Kodiaq,Octavia(A7),Octavia,(A4,Tour),Superb III
-Volkswagen:Arteon,Golf VII,Golf VII,ALLTRACK,GolfSportsvan,PassatB8(3G2,3G5),PassatB8ALLTRACK,T
-Roc,Tiguan II,Tiguan II,USA,Touran III
VAG:5Q0129620C/5QM129620A
A141782 застосування до авто :
-Audi:A3(8V1,8VA,8VS,8V7),Q2,TT
-Seat:Ateca,Leon III
-Skoda:Karoq,Kodiaq,Octavia(A7),Octavia,(A4,Tour),Superb III
-Volkswagen:Arteon,Golf VII,Golf VII,ALLTRACK,GolfSportsvan,PassatB8(3G2,3G5),PassatB8ALLTRACK,T
-Roc,Tiguan II,Tiguan II,USA,Touran III
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141782 |
| Довжина [мм] | 292 |
| Ширина (мм) | 176 |
| Висота [мм] | 80 |
| EAN | 5901225797353 |
VAG:5Q0129620C/5QM129620A
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A141782 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 292 мм |
| Ширина | 176 мм |
| Высота | 80 мм |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Совместимость с моделью | Octavia, Passat, Superb, Caddy, Leon, Tiguan, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Formentor, Ibiza |
Информация для заказа
- Цена: 391,50 ₴
