Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A142117 застосування до авто :
-Mercedes:C
-ClassW205,CLS,E
-ClassC207,E
-ClassW212,E
-ClassW213,GLC,GLE,GLS,M
-ClassW166,S
-ClassW222,V222,X222,SL
MERCEDES-BENZ:2760940504
A142117 застосування до авто :
-Mercedes:C
-ClassW205,CLS,E
-ClassC207,E
-ClassW212,E
-ClassW213,GLC,GLE,GLS,M
-ClassW166,S
-ClassW222,V222,X222,SL
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A142117 |
| Довжина [мм] | 186 |
| Ширина (мм) | 234 |
| Висота [мм] | 36 |
MERCEDES-BENZ:2760940504
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A142117 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 186 мм |
| Ширина | 234 мм |
| Высота | 36 мм |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |
| Совместимость с моделью | S-Class, CLS, SLC, C-Class, GLC, SL |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

