Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A142112 застосування до авто :
-BMW:2SeriesF45ActiveTourer,2SeriesF46,X1F48
-MINI:Clubman II,(F54),Cooper III,(F55,F56),CooperCabrio III,(F57),Countryman(F60)
BMW:13717619267
A142112 застосування до авто :
-BMW:2SeriesF45ActiveTourer,2SeriesF46,X1F48
-MINI:Clubman II,(F54),Cooper III,(F55,F56),CooperCabrio III,(F57),Countryman(F60)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A142112 |
| Довжина [мм] | 211 |
| Ширина (мм) | 294 |
| Висота [мм] | 44 |
BMW:13717619267
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A142112 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 211 мм |
| Ширина | 294 мм |
| Высота | 44 мм |
| Совместимость с маркой | Mini, BMW |
| Совместимость с моделью | X1, Clubman |
Информация для заказа
- Цена: 468 ₴

