Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141421 застосування до авто :
-Mitsubishi:Grandis
Аналоги запчастини:MR968274/MITSUBISHI:MN135269
A141421 застосування до авто :
-Mitsubishi:Grandis
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141421 |
| Довжина [мм] | 257 |
| Ширина (мм) | 208 |
| Висота [мм] | 52 |
| EAN | 5901225745385 |
Аналоги запчастини:MR968274/MITSUBISHI:MN135269
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A141421 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 257 мм |
| Ширина | 208 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з моделлю | Grandis |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

