Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
NISSAN:16546JA00B/16546JA00A
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141039 |
| Довжина [мм] | 315 |
| Ширина (мм) | 131 |
| Висота [мм] | 60 |
NISSAN:16546JA00B/16546JA00A
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A141039 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 315 мм |
| Ширина | 131 мм |
| Высота | 60 мм |
| Совместимость с маркой | Nissan |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

