Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A142104 застосування до авто :
-Iveco:Daily
FIAT/LANCIA:5801317096/IVECO:5801317096
A142104 застосування до авто :
-Iveco:Daily
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A142104 |
| Довжина [мм] | 400 |
| Ширина (мм) | 318 |
| Висота [мм] | 61 |
FIAT/LANCIA:5801317096/IVECO:5801317096
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A142104 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 400 мм |
| Ширина | 318 мм |
| Высота | 61 мм |
| Совместимость с маркой | Yamaha, Iveco |
| Совместимость с моделью | Daily |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

