Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A146909 застосування до авто :
-Infiniti:G, II,Q70
-Nissan:370Z
NISSAN:16546JK20A
A146909 застосування до авто :
-Infiniti:G, II,Q70
-Nissan:370Z
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A146909 |
| Ширина (мм) | 167 |
| Довжина [мм] | 180 |
| Висота [мм] | 32 |
NISSAN:16546JK20A
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A146909 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 180 мм |
| Ширина | 167 мм |
| Высота | 32 мм |
| Совместимость с маркой | Infiniti, Nissan |
| Совместимость с моделью | 370Z, G, 350Z, QX50 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

