Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141713 застосування до авто :
-Honda:Civic IX,(FB,FG,FK)
HONDA:17220R1AA01
A141713 застосування до авто :
-Honda:Civic IX,(FB,FG,FK)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141713 |
| Довжина [мм] | 246 |
| Ширина (мм) | 186 |
| Висота [мм] | 50 |
HONDA:17220R1AA01
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A141713 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 246 мм |
| Ширина | 186 мм |
| Высота | 50 мм |
| Совместимость с маркой | Honda |
| Совместимость с моделью | Civic |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

