Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A120007 застосування до авто :
-Ford:Escort,Fiesta,Orion
-Honda:Accord VI(CG,CK),Civic VI,(EJ,EK,MB,MC,EM1)
-LandRover:Freelander I
-MG:ZR,ZS
-Rover:200,25,400,45
-Volkswagen:Golf II,Jetta,LT I,Polo II,TransporterT3
Аналоги запчастини:1655556/5017369/5024861/6176076/16901S37E30/191127401P/191127401K/191127401/191127401C/93156619/VAG:191127177B
A120007 застосування до авто :
-Ford:Escort,Fiesta,Orion
-Honda:Accord VI(CG,CK),Civic VI,(EJ,EK,MB,MC,EM1)
-LandRover:Freelander I
-MG:ZR,ZS
-Rover:200,25,400,45
-Volkswagen:Golf II,Jetta,LT I,Polo II,TransporterT3
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A120007 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 80 |
| Висота [мм] | 150 |
| Впускн. ∅ [мм] | 8 |
| Випускн.-⌀ [мм] | 8 |
| EAN | 5901225700827 |
Аналоги запчастини:1655556/5017369/5024861/6176076/16901S37E30/191127401P/191127401K/191127401/191127401C/93156619/VAG:191127177B
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A120007 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип фильтра | Встроенный |
| Диаметр выходного отверстия | 8 мм |
| Высота | 150 мм |
| Внешний диаметр | 80 мм |
| Совместимость с маркой | Rover, Land Rover, Volkswagen, Honda, Ford, Seat |
| Совместимость с моделью | Escort, Freelander, Polo, Jetta, 25, Transporter, Orion, Accord, 45, Civic, Fiesta, Golf, 400, Streetwise |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

