-25%

Фільтр паливний PSA C4/P308 HDI 13- Euro6
342 ₴
256,50 ₴
- Готово к отправке
- Код: A120969
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A120969 застосування до авто :
-Citroën:Berlingo(B9),C3 II,C3 III,C3Picasso,C4 II,C4Cactus,C4GrandPicasso II,C4Picasso II,C5 III,DS3,DS4,DS5,Jumpy III,SpaceTourer
-Opel:CrosslandX,GrandlandX
-Peugeot:2008 I,208,3008 I,3008 II,301,308(T9),5008 I,5008 II,508 I,Expert III,Partner,Traveller
-Toyota:ProaceVerso
CITROEN/PEUGEOT:9801366680/GM:3646465/TOYOTA/LEXUS:SU001A3761
A120969 застосування до авто :
-Citroën:Berlingo(B9),C3 II,C3 III,C3Picasso,C4 II,C4Cactus,C4GrandPicasso II,C4Picasso II,C5 III,DS3,DS4,DS5,Jumpy III,SpaceTourer
-Opel:CrosslandX,GrandlandX
-Peugeot:2008 I,208,3008 I,3008 II,301,308(T9),5008 I,5008 II,508 I,Expert III,Partner,Traveller
-Toyota:ProaceVerso
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A120969 |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з ущільненнями |
| Висота [мм] | 77 |
| Внутрішній діаметр | 27 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 65 |
| Внутрішній діаметр 1(мм) | 16 |
CITROEN/PEUGEOT:9801366680/GM:3646465/TOYOTA/LEXUS:SU001A3761
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A120969 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип фильтра | Вставка |
| Высота | 77 мм |
| Внутренний диаметр | 27 мм |
| Внешний диаметр | 65 мм |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot, Toyota, Opel, Ford |
| Совместимость с моделью | C4 Cactus, DS3, DS5, 308, Jumpy, Grand C4 Spacetourer, C-Max, Transit Connect, C3, C4, C5, Partner, Kuga, Transit Courier, Traveller , Expert, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, Fiesta, Focus, C5 Aircross, 208, Grandland / Grandland X, C-Elysee , 508, S-Max, Mondeo, Proace, Crossland X / Crossland, Berlingo |
Информация для заказа
- Цена: 256,50 ₴
