Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A120430 застосування до авто :
-Nissan:Qashqai I,(J10),X
-Trail II,(T31)
-Renault:Koleos I
Аналоги запчастини:16400JY00B/NISSAN:16400JY00B/16400JD50B/16400JY00D/16400JY09E
A120430 застосування до авто :
-Nissan:Qashqai I,(J10),X
-Trail II,(T31)
-Renault:Koleos I
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A120430 |
| Висота [мм] | 146 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 99 |
| Впускн. ∅ [мм] | 10 |
| Випускн.-⌀ [мм] | 10 |
| Виконання фільтра | з підключенням датчика рівня води |
| EAN | 5901225797216 |
Аналоги запчастини:16400JY00B/NISSAN:16400JY00B/16400JD50B/16400JY00D/16400JY09E
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A120430 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип фильтра | Встроенный |
| Диаметр выходного отверстия | 10 мм |
| Высота | 146 мм |
| Внешний диаметр | 99 мм |
| Совместимость с маркой | Nissan, Renault |
| Совместимость с моделью | Qashqai, Koleos, X-Trail |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

