-25%

Втулка стабілізатора передній Opel Movano III/Renaul Master 2.3 CDTI 10-
120 ₴
90 ₴
- Готово до відправки
- Код: FT18033
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування FAST FT18033 підходить до марок/моделей авто:
- Nissan: NV400 (X62)
- Opel: Movano (B)
- Renault: Master 3 пок.
Аналоги:
152093920R, WF8301, WH-825, 1302754, SA468/S, 60944728, 10890, 590466, ADN180150, OP-SB-13630, 44728, 80858, 2304036, BG1824, 546131253R, 5130003, 33587AP
OEM-кросс:
546131253R, 93197327, 5461300Q0D, 4419323, 04419323
| Виробник | FAST (Італія) |
| Каталоговий номер | FT18033 |
| Довжина [мм] | 39 |
| Ширина (мм) | 41 |
| Товщина [мм] | 41 |
| Внутрішній діаметр | 25 |
| Матеріал | Гума |
| Сторона встановлення | передняя ось. двусторонне |
Застосування FAST FT18033 підходить до марок/моделей авто:
- Nissan: NV400 (X62)
- Opel: Movano (B)
- Renault: Master 3 пок.
Аналоги:
152093920R, WF8301, WH-825, 1302754, SA468/S, 60944728, 10890, 590466, ADN180150, OP-SB-13630, 44728, 80858, 2304036, BG1824, 546131253R, 5130003, 33587AP
OEM-кросс:
546131253R, 93197327, 5461300Q0D, 4419323, 04419323
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fast |
| Код запчастини | FT18033 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Передня |
| Довжина | 39 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Матеріал | Гума |
| Ширина | 41 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴
