-25%

Гальмівний диск передній Opel Vivaro,Trafic 01-
2 601 ₴
1 950,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: FT31133
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування FAST FT31133 підходить до марок/моделей авто:
- Nissan: Primastar (X83)
- Opel: Vivaro (A)
- Renault: Trafic 2 пок.
Аналоги:
6155210014, 208018, 17329, ADZ94317, 24012801321, 92116005, BG3768, 71305, 71304, 0986479R93, PB20062, 09.8937.10
OEM-кросс:
7711130077, 93161253, 91165426, 91159915, 4414632, 4413734, 4408275, 8200010519, 7701206845, 4020600QAG, 4020600QAF, 8200227715, 4020600QAE
| Виробник | FAST (Італія) |
| Каталоговий номер | FT31133 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Кількість отворів | 5 |
| Діаметр центрування [мм] | 72 |
| Діаметр [мм] | 305.5 |
| Висота [мм] | 49.7 |
| Товщина гальмівного диску (мм) | 28 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
Застосування FAST FT31133 підходить до марок/моделей авто:
- Nissan: Primastar (X83)
- Opel: Vivaro (A)
- Renault: Trafic 2 пок.
Аналоги:
6155210014, 208018, 17329, ADZ94317, 24012801321, 92116005, BG3768, 71305, 71304, 0986479R93, PB20062, 09.8937.10
OEM-кросс:
7711130077, 93161253, 91165426, 91159915, 4414632, 4413734, 4408275, 8200010519, 7701206845, 4020600QAG, 4020600QAF, 8200227715, 4020600QAE
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fast |
| Код запчастини | FT31133 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 118 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 49.7 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 28 мм |
| Колір | Чорний |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950,75 ₴
