-25%

Гальмівні колодки BMW 2 (F45)/X1 (F48), 13-
1 972 ₴
1 479 ₴
- В наявності
- Код: 221567
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 221567 підходить до марок/моделей авто:
- BMW: 1 Series F40, 2 Series F44 GRAN COUPE, 2 Series F45 Active Tourer, 2 Series F46, 5 Series G30, 5 Series G31, X1 F48, X2 F39, X3 G01, X4 G02
- MINI: Clubman 2 пок., (F54), Countryman (F60)
Аналоги:
FDB4689, 25617.185.1, 2561701, 13047026012, ADB114220, WS0418A, WS0424A, 13.0460-2601.2, WS0361A, 182216, 21625.08, 0986494940
OEM-кросс:
34106860019, 34106860019, 34106884492
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 221567 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 18.4 |
| Ширина (мм) | 129.1 |
| Висота [мм] | 70.2 |
| Датчик зносу | без датчика зносу |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з аксесуарами |
| Товщина 1 [мм] | 17.5 |
| Товщина 2 [мм] | 15.5 |
| Висота 1 [мм] | 74.4 |
| Висота 2 [мм] | 69.9 |
| Ширина 1 [мм] | 129 |
| Ширина 2 [мм] | 129 |
| EAN | 5703858923211 |
Застосування NK 221567 підходить до марок/моделей авто:
- BMW: 1 Series F40, 2 Series F44 GRAN COUPE, 2 Series F45 Active Tourer, 2 Series F46, 5 Series G30, 5 Series G31, X1 F48, X2 F39, X3 G01, X4 G02
- MINI: Clubman 2 пок., (F54), Countryman (F60)
Аналоги:
FDB4689, 25617.185.1, 2561701, 13047026012, ADB114220, WS0418A, WS0424A, 13.0460-2601.2, WS0361A, 182216, 21625.08, 0986494940
OEM-кросс:
34106860019, 34106860019, 34106884492
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 221567 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 15.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 74.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 69.9 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 129 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 129 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Mini, BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, Z4, 3, Clubman |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 479 ₴
