-25%

Гальмівні колодки MAN TGE VW Amarok, Crafter 2.0/2.0D/3.0D=12.10-
2 142 ₴
1 606,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2247153
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 2247153 підходить до марок/моделей авто:
- Volkswagen: Amarok
Аналоги:
0252280219/PD, 2280201, 22802.190.2, LP3367, WS0430A, 142301, 209276, 13046038802, BP3836, CBP02387, FVR5068, 0986424875
OEM-кросс:
2H6698451, 2H6698451A, 2N0698451, 65508206002, 65508206005, 2H6698451, 2H6698451A, 2N0698451
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 2247153 |
| Датчик зносу | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з аксесуарами |
| Товщина 1 [мм] | 18 |
| Висота 1 [мм] | 65 |
| Ширина 1 [мм] | 141.1 |
Застосування NK 2247153 підходить до марок/моделей авто:
- Volkswagen: Amarok
Аналоги:
0252280219/PD, 2280201, 22802.190.2, LP3367, WS0430A, 142301, 209276, 13046038802, BP3836, CBP02387, FVR5068, 0986424875
OEM-кросс:
2H6698451, 2H6698451A, 2N0698451, 65508206002, 65508206005, 2H6698451, 2H6698451A, 2N0698451
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 2247153 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 18 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 65 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 141.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Amarok, Crafter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 606,50 ₴
