-25%

Гальмівні колодки P VW Golf III/Vento 95-
918 ₴
688,50 ₴
- В наявності
- Код: 224733
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 224733 підходить до марок/моделей авто:
- Seat: Cordoba, Ibiza 2 пок., Toledo 1 пок.
- Volkswagen: Golf 3 пок., Polo 3 пок., Polo Classic, Vento
Аналоги:
113-1306X, 410031, 113-1313X, 113-1306, 0252186619, LP1591, 113-1312, 410054, B110866, 301066, C1W033ABE, 36970
OEM-кросс:
1H0698151A
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 224733 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 19.5 |
| Ширина (мм) | 141.8 |
| Висота [мм] | 51.2 |
| Датчик зносу | без датчика зносу |
| Для гальмівного диска завтовшки [мм] | 12 |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без аксесуарів |
| WVA номер | WVA 21866/19.5 |
| Товщина 1 [мм] | 19.5 |
| Товщина 2 [мм] | 19.5 |
| Висота 1 [мм] | 50.3 |
| Висота 2 [мм] | 50.6 |
| Ширина 1 [мм] | 142.1 |
| Ширина 2 [мм] | 142.1 |
| EAN | 5703858580575 |
Застосування NK 224733 підходить до марок/моделей авто:
- Seat: Cordoba, Ibiza 2 пок., Toledo 1 пок.
- Volkswagen: Golf 3 пок., Polo 3 пок., Polo Classic, Vento
Аналоги:
113-1306X, 410031, 113-1313X, 113-1306, 0252186619, LP1591, 113-1312, 410054, B110866, 301066, C1W033ABE, 36970
OEM-кросс:
1H0698151A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 224733 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 50.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 50.6 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 142.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 142.1 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Polo, Toledo, Golf, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 688,50 ₴
