-25%

Гальмівні колодки задні VW Touareg 10-/Porsche Cayenne 10-
2 227 ₴
1 670,25 ₴
- В наявності
- Код: 2247120
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 2247120 підходить до марок/моделей авто:
- Porsche: 911 (991), Cayenne 2 пок.
- Volkswagen: Touareg 2 пок.
Аналоги:
37788, FDB4424, 24721.170.1, 109-1898, 0986495371, 13.0460-4872.2, BP3459, LP2233, 2472101, WS0310A, GDB1875, 1379.10
OEM-кросс:
7P0698451, 99135293902, 7P0698451A, 7P6698451, 7P6698451C
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 2247120 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Товщина [мм] | 17.2 |
| Ширина (мм) | 187.6 |
| Висота [мм] | 79.8 |
| Датчик зносу | без датчика зносу |
| Кількість датчиків зношування [на осі] | 2 |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з аксесуарами |
| Довжина попереджувального контакту [мм] | 330 |
| Товщина 1 [мм] | 16 |
| Висота 1 [мм] | 75.8 |
| Ширина 1 [мм] | 187.3 |
| EAN | 5703858921149 |
Застосування NK 2247120 підходить до марок/моделей авто:
- Porsche: 911 (991), Cayenne 2 пок.
- Volkswagen: Touareg 2 пок.
Аналоги:
37788, FDB4424, 24721.170.1, 109-1898, 0986495371, 13.0460-4872.2, BP3459, LP2233, 2472101, WS0310A, GDB1875, 1379.10
OEM-кросс:
7P0698451, 99135293902, 7P0698451A, 7P6698451, 7P6698451C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 2247120 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 16 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 75.8 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 187.3 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Porsche |
| Сумісність з моделлю | 911, Touareg, Cayenne, Boxster |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 670,25 ₴
