-25%

Гальмівні колодки передні Audi Q7 06-/Porsche Cayenne/VW Touareg 04-
2 771 ₴
2 078,25 ₴
- В наявності
- Код: 224772
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 224772 підходить до марок/моделей авто:
- Audi: Q7 (4L)
- Porsche: Cayenne 1 пок.
- Volkswagen: Touareg 1 пок.
Аналоги:
0252369317, 236931651, FDB1626, 0986424739, WS0392A, GDB1548DTE, WS0225A, 2369302, LP1997, 109-1658, 39698014, B110981
OEM-кросс:
7L0698151R, 7L0698151C, 7L0698151A, 7L6698151D, 7L0698151J, 7L6698151A, 7L0698151G, 7L0698151E, 4L0698151B, 4L0698151A, 7L0698151P, 4L0698151C, 95535193916
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 224772 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 16.6 |
| Ширина (мм) | 190.2 |
| Висота [мм] | 106.5 |
| Датчик зносу | підготовлено для датчика зношування колодок |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з аксесуарами |
| Довжина попереджувального контакту [мм] | 420 |
| WVA номер | WVA 23693/16.6 |
| Товщина 1 [мм] | 15.8 |
| Висота 1 [мм] | 160.5 |
| Ширина 1 [мм] | 190.2 |
| EAN | 5703858632366 |
Застосування NK 224772 підходить до марок/моделей авто:
- Audi: Q7 (4L)
- Porsche: Cayenne 1 пок.
- Volkswagen: Touareg 1 пок.
Аналоги:
0252369317, 236931651, FDB1626, 0986424739, WS0392A, GDB1548DTE, WS0225A, 2369302, LP1997, 109-1658, 39698014, B110981
OEM-кросс:
7L0698151R, 7L0698151C, 7L0698151A, 7L6698151D, 7L0698151J, 7L6698151A, 7L0698151G, 7L0698151E, 4L0698151B, 4L0698151A, 7L0698151P, 4L0698151C, 95535193916
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 224772 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 160.5 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 190.2 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne, Q7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 078,25 ₴
