-25%

Гальмівні колодки передні BMW 5 (E39) 2.0D-3.5 11.95-05.04
1 462 ₴
1 096,50 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 221519
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 221519 підходить до марок/моделей авто:
- BMW: 5 Series E39
- MG: ZT
Аналоги:
1463600710, 05P649, 0252167720, 36650, WS0163A, P06065, FDB1073, 0986490640, 13.0460-7089.2, FDB4753, BP2685, 37036
OEM-кросс:
34116761277, 34116761279, 34111164330, 34111164331, 34111163387, 34111163953, 34116761280, 34111164627, 34111164629, 34116761278
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 221519 |
| Застарілий номер | 221523 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 20 |
| Ширина (мм) | 156.4 |
| Висота [мм] | 63.6 |
| Датчик зносу | підготовлено для датчика зношування колодок |
| Розміри ланцюга приводу розподільного валу | 52 |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без аксесуарів |
| WVA номер | WVA 21677/20 |
| Товщина 1 [мм] | 19.3 |
| Товщина 2 [мм] | 19.3 |
| Висота 1 [мм] | 63.8 |
| Висота 2 [мм] | 63.5 |
| Ширина 1 [мм] | 156.5 |
| Ширина 2 [мм] | 155.3 |
| EAN | 5703858575083 |
Застосування NK 221519 підходить до марок/моделей авто:
- BMW: 5 Series E39
- MG: ZT
Аналоги:
1463600710, 05P649, 0252167720, 36650, WS0163A, P06065, FDB1073, 0986490640, 13.0460-7089.2, FDB4753, BP2685, 37036
OEM-кросс:
34116761277, 34116761279, 34111164330, 34111164331, 34111163387, 34111163953, 34116761280, 34111164627, 34111164629, 34116761278
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 221519 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.3 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 63.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 63.5 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 156.5 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | BMW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 096,50 ₴
