-25%

Гальмівні колодки передні BMW 5 F10 10-
1 547 ₴
1 160,25 ₴
- В наявності
- Код: 221546
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 221546 підходить до марок/моделей авто:
- BMW: 5 Series F07 Gran Turismo, 5 Series F10, F18, 5 Series F11, 6 Series F06 Gran Coupe, 6 Series F12, 6 Series F13, 7 Series F01, F02, F03, F04
Аналоги:
109-1851, 13.0470-7267.2, 0252504519PD, WS0382A, 13.0460-7267.2, WS0289A, 2504501, FDB4285, 0986494429, C1B024ABE, GDB1838, P06076
OEM-кросс:
34116775322, 34116793021, 34116851269, 34116775318
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 221546 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 19 |
| Ширина (мм) | 192.2 |
| Висота [мм] | 79.3 |
| Датчик зносу | підготовлено для датчика зношування колодок |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з аксесуарами |
| Довжина попереджувального контакту [мм] | 1 065 |
| Товщина 1 [мм] | 18.2 |
| Товщина 2 [мм] | 19.3 |
| Висота 1 [мм] | 79.5 |
| Висота 2 [мм] | 79.5 |
| Ширина 1 [мм] | 193.2 |
| Ширина 2 [мм] | 192.5 |
| EAN | 5703858859039 |
Застосування NK 221546 підходить до марок/моделей авто:
- BMW: 5 Series F07 Gran Turismo, 5 Series F10, F18, 5 Series F11, 6 Series F06 Gran Coupe, 6 Series F12, 6 Series F13, 7 Series F01, F02, F03, F04
Аналоги:
109-1851, 13.0470-7267.2, 0252504519PD, WS0382A, 13.0460-7267.2, WS0289A, 2504501, FDB4285, 0986494429, C1B024ABE, GDB1838, P06076
OEM-кросс:
34116775322, 34116793021, 34116851269, 34116775318
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 221546 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.2 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 79.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 79.5 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 193.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 192.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6, 7-Series |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 160,25 ₴
