-25%

Гальмівні колодки передні BMW 5GT, 7 F01 09.09-
3 179 ₴
2 384,25 ₴
- В наявності
- Код: 221551
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 221551 підходить до марок/моделей авто:
- BMW: 5 Series F07 Gran Turismo, 7 Series F01, F02, F03, F04, X5 E70, X5 F15, F85, X6 E71, E72, X6 F16, F86
Аналоги:
13.0460-7261.2, WS0289A, 109-1879, 2443601, FDB4258, 37678, C2B021ABE, LP2210, GDB1915, P06073, GDB1964, 2141900
OEM-кросс:
34116783554, 34116775326, 34114065325, 34114071908, 34116791527, 34116791669, 34116792874, 34116794464, 34116799864
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 221551 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 20.3 |
| Ширина (мм) | 192.3 |
| Висота [мм] | 96.6 |
| Датчик зносу | підготовлено для датчика зношування колодок |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без аксесуарів |
| Товщина 1 [мм] | 18.7 |
| Товщина 2 [мм] | 19.2 |
| Висота 1 [мм] | 96.5 |
| Висота 2 [мм] | 96.6 |
| Ширина 1 [мм] | 193 |
| Ширина 2 [мм] | 192.3 |
| EAN | 5703858870096 |
Застосування NK 221551 підходить до марок/моделей авто:
- BMW: 5 Series F07 Gran Turismo, 7 Series F01, F02, F03, F04, X5 E70, X5 F15, F85, X6 E71, E72, X6 F16, F86
Аналоги:
13.0460-7261.2, WS0289A, 109-1879, 2443601, FDB4258, 37678, C2B021ABE, LP2210, GDB1915, P06073, GDB1964, 2141900
OEM-кросс:
34116783554, 34116775326, 34114065325, 34114071908, 34116791527, 34116791669, 34116792874, 34116794464, 34116799864
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 221551 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.7 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 96.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 96.6 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 193 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 192.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6, 7-Series |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 384,25 ₴
