-25%

Гальмівні колодки передні Bmw3 E36 91- E46 98-
1 292 ₴
969 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 221525
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 221525 підходить до марок/моделей авто:
- BMW: 3 Series E36, 3 Series E46, Z3 E36, Z4 E85
Аналоги:
1463600610, 36678, 0252328717, WS0191A, 05P757, GDB1348, FDB1300, BP2745, 5000-1300, 109-1148, 209162, 22-0312-0
OEM-кросс:
34111161445, 34111164498, 34116761244, 34111164500, 34116761242, 34116756128, 34111165555, 34111165557, 34114398211, 34116752482
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 221525 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 17.5 |
| Ширина (мм) | 151.5 |
| Висота [мм] | 57.5 |
| Датчик зносу | підготовлено для датчика зношування колодок |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без аксесуарів |
| WVA номер | WVA 21925/17.5 |
| Товщина 1 [мм] | 15.9 |
| Товщина 2 [мм] | 15.9 |
| Висота 1 [мм] | 57.5 |
| Висота 2 [мм] | 57.5 |
| Ширина 1 [мм] | 150.2 |
| Ширина 2 [мм] | 151.4 |
| EAN | 5703858575144 |
Застосування NK 221525 підходить до марок/моделей авто:
- BMW: 3 Series E36, 3 Series E46, Z3 E36, Z4 E85
Аналоги:
1463600610, 36678, 0252328717, WS0191A, 05P757, GDB1348, FDB1300, BP2745, 5000-1300, 109-1148, 209162, 22-0312-0
OEM-кросс:
34111161445, 34111164498, 34116761244, 34111164500, 34116761242, 34116756128, 34111165555, 34111165557, 34114398211, 34116752482
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 221525 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.9 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 15.9 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 57.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 57.5 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 150.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 151.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, Z4, 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 969 ₴
