-25%

Гальмівні колодки передні DB 124,207,208,210,407-409D=81-95
1 156 ₴
867 ₴
- В наявності
- Код: 223307
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 223307 підходить до марок/моделей авто:
- Mercedes: Gmodell, T1, T2
- Volkswagen: LT 1 пок.
Аналоги:
109-0987, FVR239, 36104, 297841801, 2078401, 204730, 0252078418, 0986467841, 140405, SB20784, 209017, 36490
OEM-кросс:
291698151A, 291698151, A0014201420
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 223307 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 18 |
| Ширина (мм) | 149 |
| Висота [мм] | 69 |
| Датчик зносу | підготовлено для датчика зношування колодок |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без аксесуарів |
| WVA номер | WVA 20784/18 |
| Товщина 1 [мм] | 17.5 |
| Висота 1 [мм] | 75 |
| Ширина 1 [мм] | 149.2 |
| EAN | 5703858578077 |
Застосування NK 223307 підходить до марок/моделей авто:
- Mercedes: Gmodell, T1, T2
- Volkswagen: LT 1 пок.
Аналоги:
109-0987, FVR239, 36104, 297841801, 2078401, 204730, 0252078418, 0986467841, 140405, SB20784, 209017, 36490
OEM-кросс:
291698151A, 291698151, A0014201420
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 223307 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 75 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 149.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | T1, G-Class, T1/TN, Henschel |
Інформація для замовлення
- Ціна: 867 ₴
