-25%

Гальмівні колодки передні DB W211 S320-500 05-
1 870 ₴
1 402,50 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 223378
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 223378 підходить до марок/моделей авто:
- Mercedes: CLS, Eclass W211, Sclass C216, Sclass W221, SL
Аналоги:
0986494167, GDB1667, GDB1733, 5005-4055, 13.0460-4817.2
OEM-кросс:
0054207820, 0044208020, 0044206220, A0044206220, A0044208020, A0054207820
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 223378 |
| Кількість приєднань | 2 |
| Товщина [мм] | 17 |
| Довжина попереджувального контакту [мм] | 125 |
| Ширина (мм) | 141.6 |
| Висота [мм] | 76 |
| Кількість датчиків зношування [на осі] | 2 |
| Датчик зносу | вкл. датчик зносу |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з аксесуарами |
| Товщина 1 [мм] | 17 |
| Висота 1 [мм] | 76 |
| Ширина 1 [мм] | 141.6 |
| EAN | 5703858779726 |
Застосування NK 223378 підходить до марок/моделей авто:
- Mercedes: CLS, Eclass W211, Sclass C216, Sclass W221, SL
Аналоги:
0986494167, GDB1667, GDB1733, 5005-4055, 13.0460-4817.2
OEM-кросс:
0054207820, 0044208020, 0044206220, A0044206220, A0044208020, A0054207820
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 223378 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 17 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 76 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 141.6 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS, S-Class, SL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 402,50 ₴
