-25%

Гальмівні колодки передні FIAT Freemont 2.0JTD=4X4 2011-
2 482 ₴
1 861,50 ₴
- В наявності
- Код: 229331
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 229331 підходить до марок/моделей авто:
- Chrysler: Voyager 5 пок.
- Dodge: Caravan 5 пок., Journey
- Fiat: Freemont (JF)
Аналоги:
LP2143, BP3543, FDB4785, 109-1246, 182054, ADA104268, 37936, 50918, 22-0946-0, C1Y041ABE, 0986494769, GDB1944
OEM-кросс:
68144163AC, 68144163AA, 68144163AB, K68144163AB, K68144163AC, K68144163AD, K68144163AA, K68144163AE, K68144163AF, K68159579AA, K68159579AB, K68159579AC, K68260870AA, K68260870AB, K68260870AC, 68144163AD, 68144163AE, 2AMV3163AA, 68144163AE, 68144163AF, 68159579AA, 68159579AB, 68159579AC, 68260870AA, 68260870AB, V1013152AA, V1013152AB, V1014163AD, V1018762AA, V1018762AB, V1018762AC
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 229331 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 18.5 |
| Ширина (мм) | 183.1 |
| Висота [мм] | 63.35 |
| Датчик зносу | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з аксесуарами |
| Товщина 1 [мм] | 18.1 |
| Висота 1 [мм] | 63.5 |
| Ширина 1 [мм] | 183.1 |
| EAN | 5703858889791 |
Застосування NK 229331 підходить до марок/моделей авто:
- Chrysler: Voyager 5 пок.
- Dodge: Caravan 5 пок., Journey
- Fiat: Freemont (JF)
Аналоги:
LP2143, BP3543, FDB4785, 109-1246, 182054, ADA104268, 37936, 50918, 22-0946-0, C1Y041ABE, 0986494769, GDB1944
OEM-кросс:
68144163AC, 68144163AA, 68144163AB, K68144163AB, K68144163AC, K68144163AD, K68144163AA, K68144163AE, K68144163AF, K68159579AA, K68159579AB, K68159579AC, K68260870AA, K68260870AB, K68260870AC, 68144163AD, 68144163AE, 2AMV3163AA, 68144163AE, 68144163AF, 68159579AA, 68159579AB, 68159579AC, 68260870AA, 68260870AB, V1013152AA, V1013152AB, V1014163AD, V1018762AA, V1018762AB, V1018762AC
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 229331 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 63.5 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 183.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Dodge, Lancia, Fiat, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Voyager MPV, Journey, Freemont, Grand Voyager |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 861,50 ₴
