-25%

Гальмівні колодки передні Ford Galaxy 06-, Mondeo 07-,Volvo S80,V70
1 802 ₴
1 351,50 ₴
- В наявності
- Код: 222570
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 222570 підходить до марок/моделей авто:
- Ford: Galaxy, Smax
- Jaguar: Ftype, XF 1 пок., XF Sportbrake, XJ 5 пок., XK (QQ6, J43)
- Volvo: S60 2 пок., S80 2 пок., V60 1 пок., V70 2 пок., V70 3 пок., XC70 2 пок.
Аналоги:
LP1968, 13.0460-7243.2, 37557, 2414201, FDB1898, 0986494245, 0986424125, 241421901, 240791851, C1G061ABE, P24077X, P36027
OEM-кросс:
1423389, 31200229, 30793857, 1405511, 30793539, 1431178, 30736322, 6G9N2K021CA, 6G9N2K021CB, 6G9N2K021CC, 02C2C40926, 02C2Z14096, C2C27291, C2C35440, C2C36974, C2Z14096, C2Z32076, C2C40926, C2D31788, T2R10202, T2R7247, 31323601
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 222570 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 18.5 |
| Ширина (мм) | 156.4 |
| Висота [мм] | 74.3 |
| Датчик зносу | підготовлено для датчика зношування колодок |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без аксесуарів |
| Товщина 1 [мм] | 19.4 |
| Товщина 2 [мм] | 17.8 |
| Висота 1 [мм] | 75.3 |
| Висота 2 [мм] | 74.5 |
| Ширина 1 [мм] | 155.2 |
| Ширина 2 [мм] | 156.5 |
| EAN | 5703858820091 |
Застосування NK 222570 підходить до марок/моделей авто:
- Ford: Galaxy, Smax
- Jaguar: Ftype, XF 1 пок., XF Sportbrake, XJ 5 пок., XK (QQ6, J43)
- Volvo: S60 2 пок., S80 2 пок., V60 1 пок., V70 2 пок., V70 3 пок., XC70 2 пок.
Аналоги:
LP1968, 13.0460-7243.2, 37557, 2414201, FDB1898, 0986494245, 0986424125, 241421901, 240791851, C1G061ABE, P24077X, P36027
OEM-кросс:
1423389, 31200229, 30793857, 1405511, 30793539, 1431178, 30736322, 6G9N2K021CA, 6G9N2K021CB, 6G9N2K021CC, 02C2C40926, 02C2Z14096, C2C27291, C2C35440, C2C36974, C2Z14096, C2Z32076, C2C40926, C2D31788, T2R10202, T2R7247, 31323601
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 222570 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.4 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 75.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 74.5 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | S-Max, S60, V70, S80, XC70, XF, XJ, XK, xf sportbrake, Galaxy, F-Type |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 351,50 ₴
