-25%

Гальмівні колодки передні Ford Mondeo 1.6-2.0 93-00
1 037 ₴
777,75 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 222534
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 222534 підходить до марок/моделей авто:
- Ford: Mondeo, Scorpio
- Ford USA: Contour
Аналоги:
109-1187, C1G029ABE, 0986460969, LP782, 0432.00, 36519, 36809, 243200, 5000-0884, P532300, CBP0514, CMX648
OEM-кросс:
1095201, 93BB2K021EB, 6877836, 6882584, 05029147, 1073731, 5029147, 1079347, 1096942, 1130759, 1521326, 97BG2K021BB, ME97BX2K021BD, 93GB2K021CB, 97BG2K021BA, 97BX2K021BB, 97BX2K021BC
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 222534 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 18.5 |
| Ширина (мм) | 156.4 |
| Висота [мм] | 58.5 |
| Датчик зносу | без датчика зносу |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без аксесуарів |
| WVA номер | WVA 21394/18/18.5 |
| Товщина 1 [мм] | 18 |
| Товщина 2 [мм] | 18.5 |
| Висота 1 [мм] | 58.45 |
| Висота 2 [мм] | 58.45 |
| Ширина 1 [мм] | 156.4 |
| Ширина 2 [мм] | 155.3 |
| EAN | 5703858576929 |
Застосування NK 222534 підходить до марок/моделей авто:
- Ford: Mondeo, Scorpio
- Ford USA: Contour
Аналоги:
109-1187, C1G029ABE, 0986460969, LP782, 0432.00, 36519, 36809, 243200, 5000-0884, P532300, CBP0514, CMX648
OEM-кросс:
1095201, 93BB2K021EB, 6877836, 6882584, 05029147, 1073731, 5029147, 1079347, 1096942, 1130759, 1521326, 97BG2K021BB, ME97BX2K021BD, 93GB2K021CB, 97BG2K021BA, 97BX2K021BB, 97BX2K021BC
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 222534 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 18 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 58.45 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 58.45 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 156.4 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Scorpio, Mondeo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 777,75 ₴
