-25%

Гальмівні колодки передні Ford Transit 2,2-2,4 TDCI 06-
1 615 ₴
1 211,25 ₴
- В наявності
- Код: 222566
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 222566 підходить до марок/моделей авто:
- Ford: Transit
Аналоги:
109-1218, 2125002, 0986494170, 37558, 1563600210, WS0257A, GDB1724, LP1954, SP1675, 0252448419/W, 1250.02, FVR1928
OEM-кросс:
1371402, 1553797, 1488962, 6C112K021AE, 1560014, 1433952, 1721087, 6C112K021AD, 6C112K021AC, 6C112K021AB, ME6C1J2K021AA, 1824346, 9C112K021AA, ME6C1J2K021AB
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 222566 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 18.8 |
| Ширина (мм) | 164.8 |
| Висота [мм] | 66.8 |
| Кількість датчиків зношування [на осі] | 2 |
| Датчик зносу | вкл. датчик зносу |
| Кількість приєднань | 2 |
| Довжина попереджувального контакту [мм] | 252 |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з аксесуарами |
| Товщина 1 [мм] | 18.8 |
| Висота 1 [мм] | 66.7 |
| Ширина 1 [мм] | 165 |
| EAN | 5703858809270 |
Застосування NK 222566 підходить до марок/моделей авто:
- Ford: Transit
Аналоги:
109-1218, 2125002, 0986494170, 37558, 1563600210, WS0257A, GDB1724, LP1954, SP1675, 0252448419/W, 1250.02, FVR1928
OEM-кросс:
1371402, 1553797, 1488962, 6C112K021AE, 1560014, 1433952, 1721087, 6C112K021AD, 6C112K021AC, 6C112K021AB, ME6C1J2K021AA, 1824346, 9C112K021AA, ME6C1J2K021AB
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 222566 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 66.7 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 165 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 211,25 ₴
