-25%

Гальмівні колодки передні Hyunday Accent/Get/Getz/Verna 9/99-
1 054 ₴
790,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 223403
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 223403 підходить до марок/моделей авто:
- Hyundai: Accent 1 пок., Accent 2 пок., Getz, Lantra
Аналоги:
3397004672, 3397011211, D4269, TF24, MPH01, SP1047, 109-1669, 3563601310, 2101202, FDB435, FDB4076, 0986461127, ADG04202, 180887, BDS511, MPH26
OEM-кросс:
581011CA10, 581011CA00, 581011CA10, 5810122A00, 5810122A10, 5810124B00, 5810124C00, 5810125A10, 5810128A10
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 223403 |
| Застарілий номер | 223424 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 14.8 |
| Ширина (мм) | 127.5 |
| Висота [мм] | 49 |
| Датчик зносу | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без аксесуарів |
| WVA номер | WVA 21012/14.8 |
| Товщина 1 [мм] | 14.7 |
| Висота 1 [мм] | 51.2 |
| Ширина 1 [мм] | 127.3 |
| EAN | 5703858578435 |
Застосування NK 223403 підходить до марок/моделей авто:
- Hyundai: Accent 1 пок., Accent 2 пок., Getz, Lantra
Аналоги:
3397004672, 3397011211, D4269, TF24, MPH01, SP1047, 109-1669, 3563601310, 2101202, FDB435, FDB4076, 0986461127, ADG04202, 180887, BDS511, MPH26
OEM-кросс:
581011CA10, 581011CA00, 581011CA10, 5810122A00, 5810122A10, 5810124B00, 5810124C00, 5810125A10, 5810128A10
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 223403 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 14.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 51.2 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 127.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | S Coupe, Pony, Lantra, Accent, Getz, Pony / Excel |
Інформація для замовлення
- Ціна: 790,50 ₴
