-25%

Гальмівні колодки передні Mazda 6 1.8 02-07
1 309 ₴
981,75 ₴
- В наявності
- Код: 223244
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 223244 підходить до марок/моделей авто:
- Mazda: 6 (GG)
- SAAB: 93, 2 пок., 93X (9440)
- Volvo: C70 2 пок.
Аналоги:
109-1607, 37351, BP3090, 50305, LP2001, FDB1706, 0986494078, LP1916, ADM54276, 0252424616/W, 180785, BDS491
OEM-кросс:
GJYA3323ZD, G2YD3323Z, GJYB3323ZD, GJYB3323ZC, GJYB3323ZB, GJYB3328ZB, GJYA3323ZB, GJYA3323ZC, GJYC3328Z, GJYB3328ZC, GJYA3323ZA, GJYC3323Z, GJYB3328ZD, G2YD3328Z, GJYC3328Z9C
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 223244 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 17 |
| Ширина (мм) | 131.5 |
| Висота [мм] | 56 |
| Датчик зносу | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з аксесуарами |
| Товщина 1 [мм] | 15.9 |
| Товщина 2 [мм] | 15.9 |
| Висота 1 [мм] | 56 |
| Висота 2 [мм] | 56 |
| Ширина 1 [мм] | 131.4 |
| Ширина 2 [мм] | 131.4 |
| EAN | 5703858636869 |
Застосування NK 223244 підходить до марок/моделей авто:
- Mazda: 6 (GG)
- SAAB: 93, 2 пок., 93X (9440)
- Volvo: C70 2 пок.
Аналоги:
109-1607, 37351, BP3090, 50305, LP2001, FDB1706, 0986494078, LP1916, ADM54276, 0252424616/W, 180785, BDS491
OEM-кросс:
GJYA3323ZD, G2YD3323Z, GJYB3323ZD, GJYB3323ZC, GJYB3323ZB, GJYB3328ZB, GJYA3323ZB, GJYA3323ZC, GJYC3328Z, GJYB3328ZC, GJYA3323ZA, GJYC3323Z, GJYB3328ZD, G2YD3328Z, GJYC3328Z9C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 223244 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.9 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 15.9 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 56 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 56 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 131.4 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 131.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 981,75 ₴
