-25%

Гальмівні колодки передні Mazda 626 91-97, MX-6 91-97, Xedos 6 92-99
1 088 ₴
816 ₴
- В наявності
- Код: 223241
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 223241 підходить до марок/моделей авто:
- Ford USA: Probe
- Mazda: 323, 626, MX6, Premacy 1 пок., Xedos 6, Xedos 9
Аналоги:
109-1158, 05P559, BP2622, D42574A, ADM54250, FDB950, 0986460975, 5000-0576, 420082, 0986495265, 5000-0950, 3863601110
OEM-кросс:
GEYT3323Z, GEYT3328Z, GEYT3328ZA, GEYT3323ZA, GAYR3329ZA, 3894048, 3922123, CBY93328Z9C, G5Y63323Z, G5Y63328Z, GAYR2323ZB, GAYR2328Z, GAYR2328ZA, GAYR3323ZA, GAYR3323ZB, GAYR3323ZB9A, GAYR3323ZC, GAYR3323ZD, GAYR3323ZE, GAYR3328ZB, GAYR3328ZC, GAYR3328ZD, GBYH3323Z, GBYH3323ZA, GCYD3323Z, GCYD3323ZA, GCYD3323ZB, GCYD3323ZE, GEYT3328ZB, GEYV3323Z, GEYV3328Z9C, GAYR3328ZA9C, GEYV3328Z
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 223241 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 16.5 |
| Ширина (мм) | 131.7 |
| Висота [мм] | 51.5 |
| Датчик зносу | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з аксесуарами |
| WVA номер | WVA 21754 |
| Товщина 1 [мм] | 15.5 |
| Товщина 2 [мм] | 14.5 |
| Висота 1 [мм] | 51.2 |
| Висота 2 [мм] | 51.2 |
| Ширина 1 [мм] | 131.2 |
| Ширина 2 [мм] | 131.2 |
| EAN | 5703858578008 |
Застосування NK 223241 підходить до марок/моделей авто:
- Ford USA: Probe
- Mazda: 323, 626, MX6, Premacy 1 пок., Xedos 6, Xedos 9
Аналоги:
109-1158, 05P559, BP2622, D42574A, ADM54250, FDB950, 0986460975, 5000-0576, 420082, 0986495265, 5000-0950, 3863601110
OEM-кросс:
GEYT3323Z, GEYT3328Z, GEYT3328ZA, GEYT3323ZA, GAYR3329ZA, 3894048, 3922123, CBY93328Z9C, G5Y63323Z, G5Y63328Z, GAYR2323ZB, GAYR2328Z, GAYR2328ZA, GAYR3323ZA, GAYR3323ZB, GAYR3323ZB9A, GAYR3323ZC, GAYR3323ZD, GAYR3323ZE, GAYR3328ZB, GAYR3328ZC, GAYR3328ZD, GBYH3323Z, GBYH3323ZA, GCYD3323Z, GCYD3323ZA, GCYD3323ZB, GCYD3323ZE, GEYT3328ZB, GEYV3323Z, GEYV3328Z9C, GAYR3328ZA9C, GEYV3328Z
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 223241 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 14.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 51.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 51.2 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 131.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 131.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626, Probe, MX-6, Xedos, 323 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 816 ₴
