-25%

Гальмівні колодки передні Mazda6 2.0-2.5 12-
1 275 ₴
956,25 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 223260
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування NK 223260 підходить до марок/моделей авто:
- Mazda: 6 (GJ)
Аналоги:
13046056752, 0986494793, BP3554, LP2487, GDB3580, 2572501, ADM542106, 25725.155.1, KBP-4570, 182126, C13068ABE, FDB4891
OEM-кросс:
G4YA3328Z, GHY93328ZB, GHY93328ZC, GHY13328Z, G4YA3328ZB, G4YA3328ZA
| Виробник | NK (Данія) |
| Каталоговий номер | 223260 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Товщина [мм] | 15.5 |
| Ширина (мм) | 140.3 |
| Висота [мм] | 59.6 |
| Датчик зносу | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без аксесуарів |
| Товщина 1 [мм] | 15.5 |
| Висота 1 [мм] | 59.7 |
| Ширина 1 [мм] | 140.3 |
| EAN | 5703858901547 |
Застосування NK 223260 підходить до марок/моделей авто:
- Mazda: 6 (GJ)
Аналоги:
13046056752, 0986494793, BP3554, LP2487, GDB3580, 2572501, ADM542106, 25725.155.1, KBP-4570, 182126, C13068ABE, FDB4891
OEM-кросс:
G4YA3328Z, GHY93328ZB, GHY93328ZC, GHY13328Z, G4YA3328ZB, G4YA3328ZA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 223260 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 59.7 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 140.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 956,25 ₴
